Start

Do 100 rocznicy odzyskania niepodległości pozostało:

Sonda

Na kogo głosujesz?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Logo TSL

Tu Szkolimy Liderów

- SZKOLENIA KIEROWCÓW
- SZKOLENIA INSTRUKTORÓW
- SZKOLENIA ZAWODOWE
- BADANIA PSYCHOTECHNICZNE
- INNE

TSL Burczy & Kaptur Sp. z o. o. http://www.tslszkolenia.pl/

e-mail: tslszkolenia@poczta.fm

ul. Św. Wojciecha 2
43-600  Jaworzno

Telefon: Rafał 606 931 695 Mariusz 790 780 545Ośrodek Psychologiczno Socjologiczny
- Badania kierowców, operatorów sprzętu ciężkiego, obsługi wózków jezdniowych, dźwigów i pojazdów uprzywilejowanych
- Badania pracowników na wysokości, górnictwa, transportu kolejowego, instruktorów  i egzaminatorów nauki jazdy oraz kandydatów
- Inne badania psychologiczne wynikające z kodeksu pracy i rozporządzeń resortowych

43-600 Jaworzno Grunwaldzka 235

Telefon: 605338535


Strona PSL Jaworzno
Powitanie jesieni
poniedziałek, 30 września 2013 10:57

MCKiS "Wega , LKS "Ciężkowianka"


Uczestnicy Święta JesieniŚwięto Jesieni w Ciężkowicach

Nazajutrz po rozpoczęciu kalendarzowej jesieni ciężkowickie kluby „Wega” MCKiS oraz LKS „Ciężkowianka” witały złotą polską jesień podczas plenerowego Święta Jesieni. Podobnie hucznie świętuje się w Cieżkowicach nadejście tej pory roku od przeszło dekady. Impreza rozpoczęła się przed godziną 10 rano i trwała blisko 4 godziny, a wzięło w niej udział ok. 180  uczestników: dzieci, młodzieży i dorosłych. Oprócz gości specjalnych- przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 4 jesień witali: uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 (I c, II a, II b), Gimnazjum nr 11 oraz innych jaworznickich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, wychowawcy, rodzice, dziadkowie i opiekunowie wraz z dziećmi z dzielnicy, a także strażacy OSP Ciężkowice.

Więcej…
 
W 80. rocznicę emigacji Wincentego Witosa

Głos Ludu - pismo Polaków w Czechach


Gródek: Tablica polsko-czeskiej solidarności

Artykuł źródłowy (http://www.glosludu.cz) z 16.09.2013

Janusz Pichociński przy pomniku Witosa w Hradku (Czech)W sobotę na placu przed kościołem braterskim w Gródku (Hradek w Czechosłowacji – dod. admin) została odsłonięta tablica upamiętniająca Wincentego Witosa, trzykrotnego premiera Rządu Polski, twórcy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Uroczystość, która niosła się w atmosferze wzajemnej bliskości i solidarności Czechów i Polaków, przyciągnęła tłumy.

 

Więcej…
 

LKS „Ciężkowianka” Jaworzno, „Wega” MCKiS


XV Jubileuszowy Memoriał Jana Ciołczyka

Memoriał Jana Ciołczyka - młodzi piłkrze z CięzkowicJubileuszowy XV Memoriał im. Jana Ciołczyka, zasłużonego działacza społecznego i sportowego, prezesa LKS „Ciężkowianka” w latach 1982-98 przeszedł do historii. W niedzielę 8 września 2013 r.  w ramach bloku sportowego Festynu z okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy na stadionie LKS „Ciężkowianka” rywalizowały drużyny trampkarzy, orlików oraz seniorów amatorów.

Organizatorami imprezy byli LKS „Ciężkowianka”, Miejskie Centrum Kultury i Sportu oraz klub MCKiS „Wega”. Honorowy patronat nad imprezą o zasięgu regionalnym objął Wojewoda Śląski Zygmunt Łukaszczyk.

Więcej…
 

Jaworznicki Budżet Obywatelskiwiadomosci24.pl

Jaworzno: oddano 18 procent głosów w budżecie obywatelskim

Artykuł źródłowy na stronie wiadomosci24.pl

liczenie głosówDawid Serafin Data dodania: 2013-09-19 15:25

19 września 2013 poznaliśmy wstępne wyniki głosowania. W sumie w głosowaniu oddano 14 604 głosy, co daje frekwencję na poziomie 18 proc.  ponieważ do głosowania uprawnionych było 80 648 osób. Warto zaznaczyć, że w Jaworznie głosować mogły już osoby które ukończyły 15. rok życia.

Więcej…
 
Gilowice - jubileusz 50-lecia
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 01 września 2013 15:45

„Wierni tradycji przez pokolenia”


50 lat zepołu

Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Gilowianka”  im. Olimpii Ormaniec

W sobotę 31 sierpnia 2013 roku Regionalny Zespól Ludowy „Gilowianka” z Gilowic koło Żywca obchodził jubileusz, 50 lat swojego istnienia i działalności.

Więcej…
 
Akcja lato 2013 ...
środa, 28 sierpnia 2013 14:29

MCKiS "WEGA", LKS "Cięzkowianka"


Wszyscy pod zjeżdżalnią

WEGA FUN PACK- kontynuacja

Drugi tydzień sierpniowego bloku zajęć wakacyjnych WEGA FUN PACK, przygotowanych przez klub środowiskowy „Wega” i klub  LKS „Ciężkowianka” Jaworzno dla dzieci, które spędzają okres letniej kanikuły w mieście, przyniósł wytc

hnienie od afrykańskich upałów. W zajęciach uczestniczyło od 30 do 40 uczestników w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Więcej…
 
wtorek, 13 sierpnia 2013 21:42

“Wega” MCKiS, LKS “Ciężkowianka”


WEGA FUN PACK- spaleni słońcem

grupowe przed bilardemZakończył się pierwszy tydzień sierpniowego bloku zajęć, przygotowanych w ramach akcji Lato w mieście przez kluby „Wega” MCKiS oraz LKS „Ciężkowiankę”, pod wspólnym hasłem WEGA FUN PACK. W zajęciach uczestniczyło dziennie od 30 do 40 osób od 4 roku życia (najmłodsi z rodzicem lub opiekunem). Klubowicze spędzili go w afrykańskich upałach.

 

Więcej…
 
Mistrzostwa Jaworzna w triathlonie
poniedziałek, 26 sierpnia 2013 15:28


Triathlon w Jaworznie 2013Stalowy Sokół 2013

W sobotę 24 sierpnia 2013 roku na terenie OWR Sosina po raz siódmy odbyły się mistrzostwa Jaworzna w triathlonie „Stalowy Sokół 2013”. Ta coraz dynamiczniej rozwijająca się w naszym kraju dyscyplina sportowa od olimpiady w Sydney znajduje się w programie igrzysk olimpijskich. Organizatorem „Stalowego Sokoła’2013” było jak co roku Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Zawodnicy by dotrzeć do mety musieli przepłynąć 400 metrów na zalewie Sosina, przejechać rowerem leśnymi szlakami 10 km od Sosiny w kierunku Ciężkowic i z powrotem, zaś na końcu czekał na nich wyczerpujący bieg crossowy na dystansie 3 km z metą na polu namiotowym Sosina. Zawody przeprowadzono w 6 kategoriach: junior młodszy i junior/juniorka młodsza i juniorka, młodzieżowiec i senior/ młodzieżowiec i seniorka oraz weteran i starsi/weteranka i starsze (1972 i starsi). Dodatkową kategorią objęci byli zawodnicy mieszkający w naszym mieście (kobiety i mężczyźni – open).

Więcej…
 
wtorek, 30 lipca 2013 22:43


hula-hopFREESTYLOWY LIPIEC W WEDZE

Hasło Ruch to zabawa stanowiło dominantę  pierwszego wakacyjnego miesiąca w klubie środowiskowym „Wega”. Przez cały lipiec trwały zajęcia podzielone na tygodniowe bloki tematyczne, zmodyfikowane zainteresowaniami i wiekiem uczestników oraz kapryśną aurą. Najmłodsi  uczestnicy (4-5.latki) bawili się pod opieką rodzica/dziadka, najstarsi- studenci- pomagali w charakterze wolontariuszy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 20
Polskie Stronnictwo Ludowe (Zarząd Powiatowy Jaworzno), telefon kontaktowy: 602307142