Start

Sonda

Na kogo głosujesz?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Logo TSL

Tu Szkolimy Liderów

- SZKOLENIA KIEROWCÓW
- SZKOLENIA INSTRUKTORÓW
- SZKOLENIA ZAWODOWE
- BADANIA PSYCHOTECHNICZNE
- INNE

TSL Burczy & Kaptur Sp. z o. o. http://www.tslszkolenia.pl/

e-mail: tslszkolenia@poczta.fm

ul. Św. Wojciecha 2
43-600  Jaworzno

Telefon: Rafał 606 931 695 Mariusz 790 780 545Ośrodek Psychologiczno Socjologiczny
- Badania kierowców, operatorów sprzętu ciężkiego, obsługi wózków jezdniowych, dźwigów i pojazdów uprzywilejowanych
- Badania pracowników na wysokości, górnictwa, transportu kolejowego, instruktorów  i egzaminatorów nauki jazdy oraz kandydatów
- Inne badania psychologiczne wynikające z kodeksu pracy i rozporządzeń resortowych

43-600 Jaworzno Grunwaldzka 235

Telefon: 605338535


Strona PSL Jaworzno
Mistrzostwa Jaworzna w triathlonie
poniedziałek, 26 sierpnia 2013 15:28


Triathlon w Jaworznie 2013Stalowy Sokół 2013

W sobotę 24 sierpnia 2013 roku na terenie OWR Sosina po raz siódmy odbyły się mistrzostwa Jaworzna w triathlonie „Stalowy Sokół 2013”. Ta coraz dynamiczniej rozwijająca się w naszym kraju dyscyplina sportowa od olimpiady w Sydney znajduje się w programie igrzysk olimpijskich. Organizatorem „Stalowego Sokoła’2013” było jak co roku Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Zawodnicy by dotrzeć do mety musieli przepłynąć 400 metrów na zalewie Sosina, przejechać rowerem leśnymi szlakami 10 km od Sosiny w kierunku Ciężkowic i z powrotem, zaś na końcu czekał na nich wyczerpujący bieg crossowy na dystansie 3 km z metą na polu namiotowym Sosina. Zawody przeprowadzono w 6 kategoriach: junior młodszy i junior/juniorka młodsza i juniorka, młodzieżowiec i senior/ młodzieżowiec i seniorka oraz weteran i starsi/weteranka i starsze (1972 i starsi). Dodatkową kategorią objęci byli zawodnicy mieszkający w naszym mieście (kobiety i mężczyźni – open).

Więcej…
 
wtorek, 13 sierpnia 2013 21:42

“Wega” MCKiS, LKS “Ciężkowianka”


WEGA FUN PACK- spaleni słońcem

grupowe przed bilardemZakończył się pierwszy tydzień sierpniowego bloku zajęć, przygotowanych w ramach akcji Lato w mieście przez kluby „Wega” MCKiS oraz LKS „Ciężkowiankę”, pod wspólnym hasłem WEGA FUN PACK. W zajęciach uczestniczyło dziennie od 30 do 40 osób od 4 roku życia (najmłodsi z rodzicem lub opiekunem). Klubowicze spędzili go w afrykańskich upałach.

 

Więcej…
 
wtorek, 30 lipca 2013 22:43


hula-hopFREESTYLOWY LIPIEC W WEDZE

Hasło Ruch to zabawa stanowiło dominantę  pierwszego wakacyjnego miesiąca w klubie środowiskowym „Wega”. Przez cały lipiec trwały zajęcia podzielone na tygodniowe bloki tematyczne, zmodyfikowane zainteresowaniami i wiekiem uczestników oraz kapryśną aurą. Najmłodsi  uczestnicy (4-5.latki) bawili się pod opieką rodzica/dziadka, najstarsi- studenci- pomagali w charakterze wolontariuszy.

Więcej…
 
Imponujące osiągnięcia klubu w roku 2012

LKS "Cięzkowianka" Jaworzno


Walne w „Ciężkowiance”

Dni Jaworzna- MINI EURO

W piątek 28 czerwca br. w lokalu klubowym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo- Programowe LKS „Ciężkowianka” Jaworzno.
Obradom przewodniczył wiceprezes Alojzy Siemek, zaś sekretarzem wybrano Zbigniewa Lorka. Zebranie było okazją do podsumowania działalności za 2012 rok.
Sprawozdanie w imieniu  zarządu złożył prezes Janusz Ciołczyk, zaś w imieniu komisji rewizyjnej jej przewodniczący Tadeusz Maślisz.
W wyniku dyskusji zebrani przyjęli sprawozdania zarządu, komisji rewizyjnej i finansowe stowarzyszenia za 2012 rok oraz udzielono absolutorium  zarządowi za 2012 rok.

Więcej…
 
Minister Tomasz Jędrzejczak
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 01 lipca 2013 18:19

Spotkanie w Jaworznie100 dni w kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Minister Tomasz Jędrzejczak pracuje od ponad 3 miesięcy (100 dni) jako sekretarz stanu w kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Jest niebywale aktywnym ministrem, pracuje głównie w terenie, wśród ludzi. Odbył imponującą liczbę spotkań na terenie całego kraju. Jaworznianie poznali również ministra Jędrzejczaka, gdyż 13 czerwca br. odwiedził także Jaworzno na zaproszenie organizacji pozarządowej LKS „Ciężkowianka”. Spotkał się z przedsiębiorcami, samorządowcami, spółdzielcami oraz mieszkańcami Jaworzna. Tematem spotkania była nowa perspektywa unijna na lata 2014-20 oraz o nowe pomysły na rynek pracy. Relacja z tego spotkania jest na naszej stronie poniżej. Informacje o ministrze T. Jędrzejczaku na stronie https://www.premier.gov.pl

Prezentacja przedstawiająca działalność ministra pt. "100 dni bliżej ludzi"

·Prezentacja w Power Poincie (plik z rozszerzeniem pptx)

·Prezentacja w Power Poincie (starsza wersja -plik z rozszerzeniem ppt)

·Prezentacja w Power Poincie (pokaz slajdów - plik z rozszerzeniem pps)

·Prezentacja w OpenOffice Impress (plik z rozszerzeniem odp)

Więcej…
 
Wielki festyn w Ciężkowicach


Festyn rodzinnyFestyn rodzinny

Podobnie jak w ubiegłym roku preludium do obchodów „Dni Jaworzna” dały imprezy dzielnicowe. W niedzielę 9 czerwca bawiły się Ciężkowice podczas Festynu Rodzinnego, zorganizowanego przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, klub „Wega” oraz LKS „Ciężkowianka”. Impreza, podzielona na kilka bloków tematycznych (rekreacyjno-sportowy, zabawowy, familijny, koncertowy, stanowiska rekreacyjne) trwała blisko 10 godzin, a wzięło w niej udział wg różnych szacunków łącznie ok. 1000 dzieci, młodzieży i dorosłych.

Więcej…
 
Uroczystości pod pomnikiem w Jaworznie-Ciężkowicach


Radny Janusz Ciołczyk, prowadzący uroczystości pod pomnikiem Uczczono  pamięć pomordowanych

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę czerwca pod pomnikiem Ofiar Faszyzmu w Ciężkowicach odbywają się uroczystości ku czci ofiar egzekucji dokonanej przez okupanta  5 czerwca 1940 r, w odwecie za zastrzelenie komendanta niemieckiej policji Otto Kremlinga. Od  10 lat uroczystości te współorganizują LKS „Ciężkowianka” i klub MCKiS „Wega” we współpracy ze Światowym Związkiem Żołnierzy Armii Krajowej, Związkiem Kombatantów RP i Więźniów Politycznych, OSP Ciężkowice, SP nr 18 przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Jaworznie.

Więcej…
 


Minister Jędrzejczak w Jaworznie

Film ze spotkania na stronie społecznościowej Jaworzna

Minister Jędrzejczak w JaworznieW czwartek 13 czerwca 2013 roku na Śląsku i w Zagłębiu przebywał sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Tomasz Jędrzejczak. Na zaproszenie organizacji pozarządowej LKS „Ciężkowianka” Jaworzno odwiedził także Jaworzno. W samo południe w gmachu jaworznickiej Agencji Rozwoju Lokalnego odbyło się otwarte spotkanie z przedsiębiorcami, samorządowcami, spółdzielcami oraz mieszkańcami Jaworzna poświęcone nowej perspektywie unijnej na lata 2014-20 oraz nowym pomysłom na rynek pracy, którego gospodarzem był prezes LKS „Ciężkowianka”, radny Rady Miejskiej w Jaworznie Janusz Ciołczyk.  Uczestniczyli w nim również: senator RP Bogusław Śmigielski, wicemarszałek województwa śląskiego, lider śląskich ludowców Stanisław Dąbrowa,  prezes Stowarzyszenia Podatników w Polsce Marek Niemczyk, prezes Jaworznickiej Izby Gospodarczej Kazimierz Walasik, śląski komendant wojewódzki OHP Mariusz Pawelec, prezesi powiatowych struktur PSL w Katowicach i Sosnowcu Leszek Boniecki i Adam Stach, kadra kierownicza jaworznickich podmiotów gospodarczych.

Więcej…
 
Najskuteczniejszy Radny miasta Jaworzna
Wpisany przez Anna Zielonka   


Radny z Jaworzna. To Janusz Ciołczyk jest, Waszym zdaniem, najskuteczniejszy

( przedruk ze strony jaworzno.naszemiato.pl z 2013-05-22)

Zdobył 29 procent Waszych głosów i pokonał 22 swoich konkurentów z Rady Miejskiej w Jaworznie. Za co dostał Wasze uznanie?

- To on jest współorganizatorem imprez kulturalnych w Ciężkowicach i inicjatorem spotkań w ramach Europejskiego Roku Aktywności Ludzi Starszych. Jest też prezesem LKS Cieżkowianka, która współpracuje z klubem środowiskowym Wega w Ciężkowicach

- Janusz Ciołczyk razem z kolegami z Rady apelowali do władz miasta o remont gruntówek.- Nie potrafi siedzieć z założonymi rękami. Jeśli ma coś do powiedzenia, nie przemilcza sprawy. Często możemy usłyszeć jego wypowiedzi na sesjach Rady Miejskiej, gdy komentuje poczynania władz i projekty uchwał.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 19
Polskie Stronnictwo Ludowe (Zarząd Powiatowy Jaworzno), telefon kontaktowy: 602307142