Start Prezes - Janusz Ciołczyk
Strona PSL Jaworzno
Wielkie świętowanie w Ciężkowicach
Wpisany przez www.ciezkowianka.jaworzno.pl   
poniedziałek, 21 września 2015 15:17

65 lat Ciężkowianki65 lat LKS „Ciężkowianka” Jaworzno!

Film z uroczystości na stronie portalu społecznościowego Jaworzna >>

Imponujące obchody jubileuszu 65-lecia Ludowego Klubu Sportowego ”Ciężkowianka” przeszły już do historii. Prezesem tego zasłużonego dla miasta klubu jest radny Rady Miasta i Prezes PSL w Jaworznie - Janusz Ciołczyk. W sobotę 19 września i niedzielę 20 września świętowały całe rodziny. Było to wielkie przedsięwzięcie logistyczno - organizacyjno - zabawowe prawdziwe święto wielu pokoleń od wnuka do dziada. W ramach Jubileuszowego Festynu Rodzinnego zorganizowanego pod hasłem „Od aktywności fizycznej do sportu i zdrowia”  bawiło się niemal 800 uczestników.

Więcej…
 
Rada Miasta Jaworzna - powstał nowy klub radnych
niedziela, 21 grudnia 2014 12:02

Radni Porozumienia ObywatelskiegoPowstał nowy, opozycyjny Klub Radnych, "Jaworznickie Porozumienie Obywatelskie". W skład tego klubu weszli czlonkowie PSL - Janusz Ciołczyk (Prezes Zarządu Powiatowego PSL w Jaworznie) i Mariusz Burczy  (Wiceprezes Zarządu Powiatowego PSL w Jaworznie). Przewodniczącym ośmioosobowego Klubu został Krzysztof Lehnort. Na zastępcę Przewodniczącego wybrano Janusza Ciołczyka.

Więcej…
 
Wybory samorządowe 2014

Janusz Ciołczyk kandydatem do Rady Miejskiej w Jaworznie


Janusz Ciołczyk - plakat wyborczyJanusz Ciołczyk, 47 lat - kandydat do Rady Miejskiej w Jaworznie, okręg nr. 3 pozycja 2 na liście PO.Jaworznianin. Z wykształcenia i zamiłowania historyk. Społecznik z krwi i kości. Menedżer sportu i turystyki, dziennikarz i spiker sportowy. Tytuł magistra historii zdobył na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył studia podyplomowe menedżera sportu i turystyki na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Absolwent Technikum Górniczego w Jaworznie. Wieloletni radny RM w Jaworznie, której przewodniczył przez 6 lat. Od 16 lat prezes LKS „Ciężkowianka” Jaworzno. Inicjator licznych akcji społecznych, wydarzeń kulturalnych i sportowych, białych niedziel, rodzinnych festynów, troszczący się o ochronę i pielęgnowanie dziedzictwa narodowego, tożsamości historycznej i tradycji lokalnych oraz międzypokoleniowej solidarności. zagospodarowuje czas wolnego dzieciom i młodzieży. Dbający o zdrowie i równowagę psychiczną najstarszego pokolenia.
W październiku 2003 r. jako Przewodniczący Rady Miejskiej w Jaworznie wraz z Bogusławem Śmigielskim i Andrzejem Węglarzem wręczył Janowi Pawłowi II Honorowe Obywatelstwo miasta Jaworzna.
Autor zwycięskiego projektu w ramach JBO dla dzielnicy Ciężkowice na 2015 r.: „Rodzinny kompleks- plac zabaw z siłownia pod chmurką”. Współorganizator letniej półkolonii, wyróżnionej 3. lokatą w konkursie na najlepiej zorganizowany wypoczynek w miejscu zamieszkania w woj. śląskim w 2014 r.

"Jestem bezpośredni. Sprawując mandat radnego w kontaktach z mieszkańcami nie ograniczam się do dwugodzinnego dyżuru raz w tygodniu, ale do dyspozycji pozostaję 365 dni w roku, o czym przekonało się już wielu ciężkowiczan i nie tylko. Codziennie spotkać mnie można na przystanku, w autobusie, w sklepie, na boisku, gdy zalewa piwnicę, w razie pożaru, choroby, blisko codziennych spraw mieszkańców." Janusz Ciołczyk

Okręgi wyborcze w naszym mieście, tutaj także pełne listy wyborcze wszytkich komitetów - na stronie społecznościowej Jaworzna >>

Więcej…
 
Wyróżnienie dla lidera PSL Jaworzno
środa, 21 maja 2014 08:53

Złoty Klucz
Złoty Klucz dla Ciołczyka

W miniony  czwartek  15 maja 2014 roku w Sosnowcu odbyła się uroczysta gala na której podano oficjalne wyniki kolejnej edycji plebiscytu organizowanego przez  Oficynę Wydawniczą Regiony oraz Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich  „Samorządowiec Roku 2012-2013”. Wśród laureatów znalazł się lider powiatowych struktur PSL w Jaworznie, prezes  LKS „Ciężkowianka” Janusz Ciołczyk, któremu „Złoty Klucz” wręczyli redaktor naczelny miesięcznika „Europerspektywy” Janusz Pilszak oraz profesor Marek  Barański.

Więcej…
 
Nasze spotkanie z Ojcem Świętym Janem Pawłem II
Wpisany przez Janusz Ciołczyk   

U Ojca Świętego w Watykanie
Moje wspomnienie

Są w życiu chwile dla których warto żyć. Dla mnie z pewnością taką chwilą było spotkanie z Ojcem Świętym Janem Pawłem II w październiku 2003 roku, gdy wraz z Bogusławem Śmigielskim oraz Andrzejem Węglarzem miałem honor i zaszczyt wręczyć papieżowi Polakowi honorowe obywatelstwo miasta Jaworzna przyznane uchwałą Rady Miejskiej w Jaworznie z dnia 15 października 2003 roku.

Więcej…
 
Najskuteczniejszy Radny miasta Jaworzna
Wpisany przez Anna Zielonka   


Radny z Jaworzna. To Janusz Ciołczyk jest, Waszym zdaniem, najskuteczniejszy

( przedruk ze strony jaworzno.naszemiato.pl z 2013-05-22)

Zdobył 29 procent Waszych głosów i pokonał 22 swoich konkurentów z Rady Miejskiej w Jaworznie. Za co dostał Wasze uznanie?

- To on jest współorganizatorem imprez kulturalnych w Ciężkowicach i inicjatorem spotkań w ramach Europejskiego Roku Aktywności Ludzi Starszych. Jest też prezesem LKS Cieżkowianka, która współpracuje z klubem środowiskowym Wega w Ciężkowicach

- Janusz Ciołczyk razem z kolegami z Rady apelowali do władz miasta o remont gruntówek.- Nie potrafi siedzieć z założonymi rękami. Jeśli ma coś do powiedzenia, nie przemilcza sprawy. Często możemy usłyszeć jego wypowiedzi na sesjach Rady Miejskiej, gdy komentuje poczynania władz i projekty uchwał.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2