Start "Ludowiec Tarnowski"
Ludowiec Tarnowski
Ludowiec Tarnowski
Wpisany przez Administrator   
sobota, 13 kwietnia 2019 20:32

Nasi koledzy z Zarządu Grodzkiego PSL w Tarnowie postanowili wydać gazetkę internetową o nazwie "Ludowiec Tarnowski". Witamy z radością ich inicjatywę. Jeśli wyrażą taką chęć to będziemy zamieszczać na naszej stronie materiały z tej gazetki w zakładce o podobnej nazwie "Ludowiec Tarnowski". Jak znam możliwości kolegów z Tarnowa, będą to ciekawe materiały dotyczące głównie działalności PSL. Redagowali oni poprzednio gazetkę internetową "Wieści spod KIL'a", a ostatnio "Nowe Wieści spod KIL'a". Gazetki te jak i materiały z tych gazetek są dostępne na naszej stronie.

Poniżej słowo wstępne redaktora naczelnego gazetki - "Ludowiec Tarnowski"


Paweł Głuszczyk - redaktor pisma Na wstępie witam i pozdrawiam wszystkich czytelników Naszej całkiem nowej gazetki. Jest to niezależna i nieregularna gazetka internetowa, która od dzisiaj, a dokładnie od świąt wielkanocnych 2019 r. będzie wydawana jak najczęściej.
Wspólnie z moimi kolegami z PSL Zarząd Grodzki w Tarnowie postanowiliśmy wydawać swoją własną gazetkę. Mam nadzieję, że z ich pomocą uda mi redagować i wydawać tą gazetkę, która dojdzie do dużej ilości zainteresowanych czytelników, dzięki internetowi. W przyszłości kto wie może będzie dostępna nie tylko w wersji elektronicznej, ale i również w normalnym gotowym wydrukowanym wydaniu dostępnym w każdym biurze PSL.

Z góry dziękujemy za możliwość korzystania z Waszej strony, my również na każdej stronie mamy przekierowanie do Waszej.
https://ludowiec.webnode.com/

Pozdrawiam:
Paweł Głuszczyk

Ludowiec Tarnowski

 

Polecamy świąteczny numer "Ludowca Tarnowskiego" >>

Polecamy pierwszy oficjalny numer "Ludowca Tarnowskiego">>